Farná ViaJur - privítanie vo Farnej
min 2 max 25
10 €

Ochutnávka „Réva“

Druh
Verejná
Počet vzoriek
3
Oblasť
Nitriansky kraj

Vinári


Trvanie ochutnávky
45 minút
Typ ochutnávky
Priamo vo vinárstve

Popis

Zažite jedinečné chute vín VIAJUR priamo vo vinohradoch na južnom Slovensku. Počas riadenej degustácie môžete ochutnať zo širokého portfólia vín z tunajšieho hrozna.

Degustujte vína VIAJUR vo vinohradníckom dome Réva, ktorý absolútne zapadá do atmosféry vlniacich sa viníc vinárstva a ponúka jedinečný zážitok z degustácie vín. Nechajte sa očariť jeho architektúrou a atmosférou počas riadenej degustácie.

Okrem ochutnávky 3 vín vás čaká prehliadka vinohradníckeho domu Réva. Ak vám zachutia niektoré vína z ochutnávky, môžete si kúpiť fľašu či kartón priamo vo vinohradníckom dome vo vinotéke.

Ochutnávka je na vyžiadanie, t.j. vinárstvo Vám do 24 hodín potvrdí vyžiadaný termín alebo ponúkne iný.

Pokiaľ by ste takúto ochutnávku chceli zorganizovať pre vašu uzavretú skupinu v inom termíne, pošlite nám požiadavku pre skupinu.


Podmienky degustácie

Dostavte sa na ochutnávku načas, aby ste si užili tento výnimočný zážitok.Ako sa dostanete na ochutnávku?

Vlakom
Z Bratislava Hlavná stanica premávajú vlaky priamo do Nových Zámkov, cesta trvá vyše hodinu a odtiaľ sa dá zobrať taxi do Farnej do 30 minút.
48° 9' 27" N , 17° 6' 25" E
  Farná 1459, Farná

Ubytovanie v okolí

Ubytujte sa v príjemnom prostredí penziónu Terra, ktorý ponúka okrem ubytovania aj reštauráciu z produktov z vlastnej farmy, z vlastných sadov, polí a záhrady vysokej kvality.

www.terrajasova.sk alebo telefonický kontakt: +421 945 449 061.

Terra penzión & reštaurácia