Víno najlepšie chutí na ochutnávke u vinára, ale nie každý sa k nemu vie ľahko dostať.

Preto sme spustili ZaVínom.sk - portál, cez ktorý si dokážete vyhľadať a rezervovať ochutnávky vo vinárstve. Portál je v prevádzke od septembra 2021 - nateraz ponúka ochutnávky najmä v Malokarpatskej vinohradníckej oblasti ale od 2022 postupne pokryje celé Slovensko.

ZaVínom.sk stavia na na know how spoločnosti Enjoy Slovakia DMC v cestovnom ruchu a agentúry Basta digital v online marketingu. Spusteniu ZaVínom.sk predchádzal výskum medzi milovníkmi vína a mnohé rozhovory s vinármi a someliérmi zo Slovenska aj zo zahraničia.

Tím ZaVínom.sk tvoria Marek Farkaš, Andrej Salner a Michaela Ježíková.

Marek od roku 2003 vedie spoločnosť Enjoy Slovakia DMC, ktorá dlhé roky prináša na Slovensko korporátnych klientov, najmä zo západnej Európy. Víno patrí k jeho koníčkom a je absolventom someliérskeho kurzu. V ZaVínom.sk sa venuje vzťahom s vinármi.

Andrej je spoluzakladateľ marketingovej agentúry Basta digital a online marketingu sa venuje vyše 15 rokov. Aj on je milovníkom vína a zaujíma sa o remeselné vína zo strednej Európy. Na ZaVínom.sk koordinuje marketingové aktivity.

Team zavinom.sk

 

Michaela je z vinárskej rodiny a už viac rokov sa pohybuje vo vinárskej téme aj vďaka Národnému salónu vín SR, kde pôsobí už tretí rok na marketingu. ZaVínom je ďalší projekt, na ktorom sa podieľa a berie ho ako skvelú platformu pre rozvoj slovenského vinárskeho cestovného ruchu, atraktívnu pre Slovákov, ale aj cudzincov.

Team zavinom.sk

 

„Nájdi si svoju ochutnávku.“
 

Máte na nás nejakú otázku alebo záujem o spoluprácu? Kontaktujte nás na info@zavinom.sk.

ZaVínom tím