zámocké vinárstvo_pár
min 2 max 50
39 €

Club 1271 ochutnávka

Druh
Verejná
Počet vzoriek
6
Oblasť
Bratislavský kraj

Voľných miest
50 / 50
Trvanie ochutnávky
40 minút
Typ ochutnávky
Interiér

Popis

Ochutnajte 6 prémiových vzoriek Zámockého vinárstva z rady Club 1271, nazvanej podľa roka, v ktorom bol Zámok Pezinok postavený. O ich kvalite hovoria ocenenia na národných a medzinárodných súťažiach, ktoré vína pravidelne získavajú.

Ocitnete sa v rekonštruovanej pivnici, kde sa snúbi história s kvalitou dnešných moderných vín. Dozviete sa príbeh vinárstva, pochutnáte si na prémiových vínkach, ktoré sa podávajú so záhryzom z lokálnych syrových a mäsových špecialít.

Someliér vás prevedie výrobnou časťou pivnice, kde sa tvoria poklady pod taktovkou talentovaného enológa, Romana Janouška.READ_MORE

Súčasťou degustácie je aj poukaz na nákup vína v hodnote 14 €. 

Zažite príbeh jedinečného miesta, ktorý sa skončil šťastne, záchranou ruiny. Okrem samotnej prehliadky si môžete prezrieť aj Múzeum vinárstva, ktoré je prepojené v druhej časti pivnice.

Zámok Šimák je jedinečný komplex, ktorého príbeh sa skončil šťastne. Dnes je to butikový hotel s wellness, reštaurácie s kvalitným tradičným jedlom, štýlová kaviareň s výhľadom na elegantný park plný pávov, vinárstvo s múzeom a ďaleko viac. 

Prídite a presvedčte sa sami.

Pokiaľ by ste takúto ochutnávku chceli zorganizovať pre vašu uzavretú skupinu v inom termíne, pošlite nám požiadavku pre skupinu.


Podmienky degustácie

1. Dostavte sa 10 minút vopred, aby ste si odložili kabáty a v kľude sa posadili.

2. Oblečte sa pohodlne a rátajte s tým, že v jesenných a zimných mesiacoch je v pivnici chladnejšie.Ako sa dostanete na ochutnávku?

Autobusom
Autobusy premávajú priamo z Bratislavy (Nivy, Bajkalská, Predmestie, Rača), pol hodinu až hodinu priamo na Námestie Pezinok alebo Trnavská zastávka.
Vlakom
Vlaky premávajú priamo z Bratislava Hlavná stanica, Predmestie, Rača, Svätý Jur do Pezinka (Pezinok stanica) každú hodinu. Zo stanice je Zámok Šimák asi 6 minút peši.
Wine Taxi
Na ochutnávku sa môžete dopraviť aj s naším Wine Taxi za pevnú cenu z Bratislavy (spiatočný Wine Taxi 56€ osobné vozidlo/70 € mikrobus) aj iných miest! Wine Taxi si môžete vyžiadať cez formulár po objednaní ochutnávky.
  Mladoboleslavská 5, 902 01 Pezinok

Ubytovanie v okolí

Rezervujte si ubytovanie priamo nad vinárstvom, v nádhernom hoteli PALACE ART****.

Palace Art Hotel Pezinok