Miroslav Fondrk1
min 4 max 15
35 €

Červené poklady Vinárstva Miro Fondrk

Druh
Verejná
Počet vzoriek
10
Oblasť
Bratislavský kraj

Voľných miest
15 / 15
Trvanie ochutnávky
120 minút
Typ ochutnávky
Priamo vo vinárstve

Popis

Máte radi červené vína? Plné, štruktúrované, no zároveň krásne harmonické a ukážkovo vyzreté? Ste na správnom mieste! V degustácii Vinárstva Miro Fondrk ochutnáte vína s jedinečným profilom a podpisom enológa Mira Fondrka, ktorý vám ich predstaví od ich narodenia vo vinohrade až po vzorku vo vašom pohári.

Ochutnáte 8 červených vín, ktoré sú špecialitou vinára Miroslava Fondrka. Vinárstvo Miro Fondrk sa za necelú dekádu vypracovalo zo začiatočníka na jedného z najlepších výrobcov slovenských červených vín.

Príďte ochutnať výnimočné vína neďaleko Bratislavy, do Tomášova. Slovensko je krajinou bielych a ružových vín, no vo Vinárstve Mira Fondrka sa sami presvedčíte, že aj červené slovenské vína stoja za to a prestížne ocenenia zo svetových súťaží vín hovoria jasnou rečou.

K ochutnávke sa podáva tanier s miestnymi syrovými a mäsovými špecialitami a pečivom.

Pokiaľ by ste takúto ochutnávku chceli zorganizovať pre vašu uzavretú skupinu v inom termíne, pošlite nám požiadavku pre skupinu.


Podmienky degustácie

Dostavte sa prosím načas, aby ste si vychutnali čo najviac z tohto výnimočného zážitku.Ako sa dostanete na ochutnávku?

Autobusom
Autobus 720 premáva z Autobusovej stanice Bratislava Nivy každú pol hodinu až hodinu, vystúpite na zastávke Tomášov mlyn.
  Pestovateľská 1082/36, Tomášov