Ochutnávka vína sa stáva jednou z obľúbených aktivít na rozlúčku so slobodou, najmä pre nevestu. Nielenže poskytuje jedinečný zážitok, ale aj spája zábavu, relax so zaujímavou skúsenosťou.

Rozlúčku so slobodou ako ochutnávku vína je možné realizovať priamo vo vinárstve a pod vedením skúseného vinára alebo someliéra. V ZaVínom.sk Vám radi pomôžeme s:

  • výberom vhodného miesta vo vinárstvach v rôznych častiach Slovenska, kde sa vyrába víno,
  • organizáciou ochutnávky
  • zabezpečením dopravy na ochutnávku a späť.

Ochutnávka vína predstavuje vhodný program pre ženíchovu rozlúčku so slobodou, najmä ak sú ženích a jeho priatelia milovníkmi vína. Pre rozlúčky so slobodou nevesty ide v posledných rokoch o mimoriadne obľúbený formát - bezpečný a pritom zábavný.

Štandardom pri ochutnávkach je drobný záhryz ale vo vinárstve radi zabezpečia aj väčšie občerstevnie, večeru či miestne sezónne pochúťky.

Čo teda môžete zažiť na rozlúčke so slobodou vo vinárstve? Ochutnávku vopred dohodnutého počtu vín, záhryz či občerstevnie, výklad vinára alebo someliéra a vždy aj niečo jedinečné - či už nahliadnutie do archívu, ochutnávku priamo zo sudov v pivnice alebo neobvyklé spôsoby otvárania fliaš.

Sabráž (otváranie sektu šabľou) vo Vinárstve Bovinel v Šenkviciach s vinárom Viktorom Bobekom

Tu je niekoľko dôvodov, prečo by ste mali zvážiť ochutnávku vín pri rozlúčke so slobodou pre kamarátku alebo kamaráta:

  1. Atmosféra a scenéria: Slovenské vinárstva sú známe svojimi nádhernými vinicami a historickými pivnicami. Predstavte si prechádzku medzi radmi viníc v teplom slnečnom dni, kde nasávate vzduch plný vôní a vychutnávate si panoramatické výhľady. Toto prostredie dodá vašej rozlúčke jedinečnú a neopakovateľnú atmosféru.
  2. Ideálne prostredie pre fotky: Vinárstva sú často situované v malebných lokalitách s nádhernými výhľadmi. Tieto scenérie poskytujú dokonalé pozadie pre fotografovanie. Ak hľadáte miesto, kde získate krásne snímky z vašej rozlúčky, vinárstva sú ideálnym miestom. Navyše, tieto fotky budú skvelými príspevkami na sociálne siete, kde môžete zdieľať svoje vzácne okamihy s priateľmi a rodinou.
  3. Vzdelávacie a zábavné: Ochutnávka vína nie je len o pití. Je to aj super program na rozlúčku so slobodou s príležitosťou naučiť sa niečo nové. Vinári s entuziazmom predstavujú svoje vínne techniky, históriu a tradície slovenského vinárstva. Zábavnou formou sa dozviete, ako správne ochutnávať víno, čo k nemu pasuje a aké sú jeho charakteristiky.
  4. Kvalitné vína: Slovenské vína sú čoraz viac uznávané na medzinárodnej scéne. Ochutnávka vám ponúkne príležitosť vyskúšať niektoré z najlepších vín, ktoré naša krajina produkuje.
  5. Flexibilita: Mnoho vinárstiev ponúka aj možnosti kombinácie ochutnávky s obedom či prehliadkou vinárstva a viníc.
  6. Pamätné chvíle: Rozlúčka by mala byť o vytváraní spomienok. A čo môže byť pamätnejšie ako zdieľanie pár fliaš dobrého vína s vašimi najbližšími v nádhernej vínnej pivnici?
Rozlúčka so slobodou vo vinárstve Dubovský & Grančič vo Svätom Jure

Prezrite si ochutnávky v ponuke na ZaVínom.sk ako inšpiráciu. Vaša rozlúčka so slobodou môže byť dohodnutá individuálne - vo väčšom či menšom rozsahu podľa Vašich preferencií a rozpočtu.

Rozmýšľate o ochutnávke vína ako rozlúčke so slobodou? Určite nebudete ľutovať. Napíšte nám o svojich preferenciách do nasledovného formulára a my sa Vám v krátkom čase ozveme s konkrétnymi možnosťami pre Vašu skupinu vo zvolených termínoch. Radi Vám samozrejme poradíme aj telefonicky!

Nezáväzný dopyt na možnosti ochutnávky vína ako rozlúčky so slobodou:

Kontaktné údaje:

Požiadavky na ochutnávku:

Ďakujeme za váš dopyt!

Čakajte odpoveď od nás do 24 hodín v pracovných dňoch!

CAPTCHA
Captcha slúži na zabránenie automatického odosielania spamu.
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.