Vincur spolok 4
min 1 max 300
12 €

VITIS AUREA MODRA 2022 - ochutnajte súťažiace vína

Druh
Verejná
Počet vzoriek
450
Oblasť
Bratislavský kraj

Trvanie ochutnávky
420 minút
Typ ochutnávky
Interiér

Popis

Modranský spolok vinohradníkov, vinárov, znalcov a milovníkov vína Vincúr pozýva milovníkov vína na XXI. ročník medzinárodnej verejnej degustácie vín VITIS AUREA MODRA 2022, ktorá sa uskutoční v piatok 25. 03. 2022 od 14.00 do 21.00 hod a sobotu 26. 03. 2022 v Kultúrnom centre na Sokolskej 6 v Modre.

Samozrejmosťou našej verejnej degustácie je nalievanie ponúkaných vín od vinárskych profesionálov - členov spolku Vincúr, ktorí radi zodpovedia akékoľvek Vaše zvedavé otázky a už teraz sa tešia na Vašu návštevu.

Verejná degustácia vína VITIS AUREA chce milovníkom vína poskytnúť potešenie z číreho vzhľadu, nádhernej farby, omamnej vône a neopakovateľnej chuti tohto nápoja, ktorý osvieži a prinesie tvorivé myšlienky. Tento nápoj v sebe skrýva tvrdú prácu vinohradníka, silu slnka a pôdy, na ktorej sa hrozno pestovalo.

Za 12 € vstupného získate 40 štartovacích degustačných kupónov, katalóg výstavy a pohár s logom podujatia. V prípade ak miniete úvodných 40 degustačných kupónov, ktoré sú súčasťou katalógu, nemusíte sa obávať, ďalšie degustačné karty si pohodlne zakúpite priamo na mieste podujatia v cene 5 €/karta, ktorá obsahuje 25 kupónov. 

Vstupenka platí na oba dni, ale je na vás ako si miniete kupóniky, aké vína ochutnáte, lebo každé má inú hodnotu. Kupóny sa dajú na mieste dokúpiť.

Veríme, že si vychutnáte lahodné vína, vynikajúcu atmosféru a budete sa na výstave VITIS AUREA MODRA dobre cítiť a opäť sa stretneme na ďalšom ročníku výstavy VITIS AUREA ako vždy o rok v Modre.


Podmienky degustácie

Dostavte sa od 14.00.Ako sa dostanete na ochutnávku?

  Sládkovičova č. 44, Modra