Karpatská Perla_peknévínoabodka
min 1 max 8
15 €

Pekné víno. A bodka.

Druh
Verejná
Počet vzoriek
6
Oblasť
Bratislavský kraj

Voľných miest
6 / 8
Trvanie ochutnávky
90 minút
Typ ochutnávky
Interiér

Popis

V rodinnom vinárstve Karpatská Perla veria, že perly sa rodia vo vinohrade. Preto sa o kvalitu starajú od strihania vo vinici a už tretí rok pestujú hrozno v bio režime. Pozývajú vás na degustáciu pekných vín a komentovanú prehliadku pivníc, kde vyzrievajú perly ich vinárstva.

Cena zahŕňa degustáciu 6 vzoriek vína, ktoré si môžete vychutnať v degustačných priestoroch vinotéky, výklad someliéra, syrový záhryz s pečivom a prehliadku pivníc. Dokonalou bodkou za vaším vinárskym zážitkom bude výstup na 21-metrovú rozhľadňu s výhľadom na panorámu Malých Karpát.

Vo vinotéke si môžete zakúpiť všetky vína z aktuálnej ponuky, hroznovú šťavu a rôzne delikatesy.

Pokiaľ by ste takúto ochutnávku chceli zorganizovať pre vašu uzavretú skupinu v inom termíne, pošlite nám požiadavku pre skupinu.

Pozrite si obľúbené podujatie Karpatskej perly: "Pekné víno s rozhľadom," kde ochutnáte bio vína z dielne Karpatskej perly, gastronomické špeciality, môžete si vyybehnúť na vyhliadkovú vežu a na svoje si prídu aj deti a večer koncert skupiny Reset. 


Podmienky degustácie

1. Dostavte sa prosím načas. Nie je potrebné prísť vopred.

2. Oblečte sa pohodlne a rátajte s tým, že v jesenných a zimných mesiacoch je v pivnici chladnejšie.Ako sa dostanete na ochutnávku?

Autobusom
Autobusy premávajú zo smeru Pezinok, Modra, Senec, Bratislava do Šenkvíc. Vinárstvo je 10 minút od autobusovej zastávky.
Vlakom
Vlaky premávajú z Bratislavy a Trnavy. Vinárstvo je 10 minút peši od vlakovej stanice v Šenkviciach.
  Nádražná 57, Šenkvice