NardonysalonvinSR_somelier2
min 1 max 40
18 €

Ochutnávka pre zvedavých

Druh
Verejná
Počet vzoriek
5
Oblasť
Bratislavský kraj

Voľných miest
38 / 40
Trvanie ochutnávky
100 minút
Typ ochutnávky
Interiér

Popis

Ochutnajte 5 vzoriek vín z Národného salónu vín SR, ktoré sa vyberajú v najvyššej vinárskej súťaži - Národný salón vín SR v dvoch kolách.

Ocitnete sa v krásnych priestoroch Múzea vinohradníctva a vinárstva v historickej pivnici z 18. storočia v úplnom centre Bratislavy. READ_MORE

Okrem samotných vín, ktoré sú zárukou najvyššej kvality, vám atmosféru spríjemnia múzejné artefakty: historické lisy, sudy, sošky či obrazy. 

Ochutnávku vedie dvorný someliér Národného salónu Peťo. Dozviete sa zaujímavosti a pikošky zo sveta vína. Peťo predstaví jednotlivé vínka, ale aj ich vinárstva a hostia sa môžu pýtať na to, čo ich zaujíma.

Ochutnávka je verejná, teda je možné, že si víno užijete v spoločnosti ďalších ľudí. Ochutnávka nemá minimálny počet hostí, t.j. realizuje sa aj pre 1 účastníka

Pokiaľ by ste takúto ochutnávku chceli zorganizovať pre vašu uzavretú skupinu v inom termíne, pošlite nám požiadavku pre skupinu.


Podmienky degustácie

  1. Dostavte sa na degustáciu aspoň 10 minút vopred.
  2. Oblečte sa tak, aby vám bolo príjemne (podľa počasia), odporúča sa tzv. smart casual (rifle, košeľa, pekný top - ženy), dôležitá je pohodlnosť.


Ako sa dostanete na ochutnávku?

MHD
Najbližšia zastávka MHD: Námestie SNP
48° 8' 43" N , 17° 6' 39" E
Vlakom
Hlavná železničná stanica Bratislava, následne odporúčame použiť TAXI alebo MHD
48° 9' 32" N , 17° 6' 28" E
Autobusom
Autobusová stanica Bratislava Mlynské Nivy, následne odporúčame použiť TAXI alebo MHD
48° 8' 50" N , 17° 7' 37" E
  Radničná 1, Bratislava