Samo Grančič, degustácia
min 2 max 20
16 €

Ochutnajte vinárstvo Dubovský & Grančič

Druh
Verejná
Počet vzoriek
6
Oblasť
Bratislavský kraj

Voľných miest
20 / 20
Trvanie ochutnávky
30 minút
Typ ochutnávky
Interiér

Popis

Vinárstvo Dubovský & Grančič je rodinné vinárstvo, ktoré nadväzuje na dlhoročnú tradíciu svojich predkov. V priestoroch našej degustačnej miestnosti budete mať možnosť ochutnať 6 vín podľa aktuálnej ponuky. Ak budete mať šťastie, dostanete sa aj do zákulisia výroby.

Na ochutnávku sa môžete dostaviť vo viacerých termínoch počas pracovných dní.

Ochutnávka je verejná, teda je možné, že si víno užijete v spoločnosti ďalších ľudí. Minimálny počet hostí na tejto ochutnávke je 2. Ak ešte nie sú v tejto chvíli prihlásení ďalší, nie je možné rezervovať si ochutnávku pre menší počet osôb.

Pokiaľ by ste takúto ochutnávku chceli zorganizovať pre vašu uzavretú skupinu v inom termíne, pošlite nám požiadavku pre skupinu.


Podmienky degustácie

  1. Dostavte sa na degustáciu aspoň 10 minút vopred. S najväčšou pravdepodobnosťou vás privíta milá pani Ľudmila.
  2. Oblečte sa tak, aby vám bolo príjemne (podľa počasia), odporúča sa tzv. smart casual (rifle, košeľa, pekný top - ženy), dôležitá je pohodlnosť.


Video galéria


Ako sa dostanete na ochutnávku?

Autobusom
Slovak Lines - obec Svätý Jur, následne pešo
48° 15' 9" N , 17° 12' 56" E
Vlakom
Železničná stanica - obec Svätý Jur, následne pešo
48° 14' 51" N , 17° 13' 1" E
Wine Taxi
Na ochutnávku sa môžete dopraviť aj s naším Wine Taxi za pevnú cenu z Bratislavy (spiatočný Wine Taxi 46€ osobné vozidlo/60 € mikrobus) aj iných miest! Wine Taxi si môžete vyžiadať cez formulár po objednaní ochutnávky.
  Zuby 293, Svätý Jur

Ubytovanie v okolí

Rezervujte si ubytovanie v historickom penzióne KRONE v centre Svätého Jura.

Penzión KRONE Svätý Jur

Hodnotenia zákazníkov

"V plnej miere boli splnené moje očakávania. Milí a ústretoví majitelia, ochotne odpovedali na všetky naše otázky, previedli nás celým vinárstvom s podrobným popisom procesu výroby. Časovo nás vôbec nelimitovali a navyše ako neplánovaný bonus bol ten, že sme na ochutnávke boli sami. Takže skvelé víno, príjemné prostredie a aj ľudia ktorí sa tomu venujú. Určite tam radi niekedy opäť zavítame." Pán Ján