Samo Grančič, degustácia
min 2 max 20
10 €

Ochutnajte vinárstvo Dubovský & Grančič

Logo DUBOVSKÝ & GRANČIČ

Dubovský & Grančič

  Zuby 293, Svätý Jur
Druh
Verejná
Počet vzoriek
6
Oblasť
Bratislavský kraj

Voľných miest
20 / 20
Trvanie ochuntávky
60 minút
Typ ochutnávky
Interiér

Popis

„Vychutnajte si najlepšie vína nášho vinárstva.“ Vinárstvo Dubovský & Grančič je rodinné vinárstvo, ktoré pokračuje v tradícii svojich predkov.

Väčšina vín pochádza zo svätojurských vinohradov, o ktoré sa už starajú niekoľko desiatkov rokov.

Priestory vinárstva Dubovský & Grančič odrážajú fakt, že vinárstvo je rodinne založené. Veľmi príjemné prostredie degustačnej miestnosti zmestí až 50 hostí, neodmysliteľnou súčasťou je piáno, na ktorom pravidelne vyhráva jeden z majiteľov pán Dubovský.READ_MORE

Vína Dubovský & Grančič sa tešia oceneniam, nedávno ich Pinot Noir sa stal šampiónom najvyššej slovenskej súťaže – Národný salón vín SR 2021.

Príďte ochutnať ako chutí vinárstvo Dubovský & Grančič. Dozviete sa o histórii vinárstva, hlbšie o vínach a prejdete sa spoločne s majiteľmi výrobou vína, kde sa deje to najdôležitejšie 😊

Ku degustácii sa podáva chutné občerstvenie. 

Ochutnávka je verejná, teda je možné, že si víno užijete v spoločnosti ďalších ľudí. Minimálny počet hostí na tejto ochutnávke je 2. Ak ešte nie sú v tejto chvíli prihlásení ďalší, nie je možné rezervovať si ochutnávku pre menší počet osôb. 

Pokiaľ by ste takúto ochutnávku chceli zorganizovať pre vašu uzavretú skupinu v inom termíne, pošlite nám požiadavku pre skupinu.

Všetky ochutnávke prebiehajú v súlade Covid-19 aktuálnymi nariadeniami a sú bezpečné.


Podmienky degustácie

  1. Dostavte sa na degustáciu aspoň 10 minút vopred. S najväčšou pravdepodobnosťou vás privíta milá pani Ľudmila.
  2. Oblečte sa tak, aby vám bolo príjemne (podľa počasia), odporúča sa tzv. smart casual (rifle, košeľa, pekný top - ženy), dôležitá je pohodlnosť.

Ako sa dostanete na ochutnávku?

Autobusom
Slovak Lines - obec Svätý Jur, následne pešou chôdzou
48° 15' 9" N , 17° 12' 56" E
Wine Taxi
Železničná stanica - obec Svätý Jur, následne pešou chôdzou
48° 14' 51" N , 17° 13' 1" E
Wine Taxi
Na ochutnávku sa môžete dopraviť aj s naším Wine Taxi za pevnú cenu z Bratislavy (spiatočný Wine Taxi 46€ osobné vozidlo/60 € mikrobus) aj iných miest! Wine Taxi si môžete vyžiadať cez formulár po objednaní ochutnávky.
  Zuby 293, Svätý Jur