Samo Grančič, degustácia
min 2 max 20
12 €

Ochutnajte vinárstvo Dubovský & Grančič

Druh
Verejná
Počet vzoriek
6
Oblasť
Bratislavský kraj

Voľných miest
20 / 20
Trvanie ochutnávky
30 minút
Typ ochutnávky
Interiér

Popis

Vinárstvo Dubovský & Grančič je rodinné vinárstvo, ktoré nadväzuje na dlhoročnú tradíciu svojich predkov. V priestoroch našej degustačnej miestnosti budete mať možnosť ochutnať 6 vín podľa aktuálnej ponuky. Ak budete mať šťastie, dostanete sa aj do zákulisia výroby.

Na ochutnávku sa môžete dostaviť kedykoľvek počas pracovných dní medzi 9-16.

Ochutnávka je verejná, teda je možné, že si víno užijete v spoločnosti ďalších ľudí. Minimálny počet hostí na tejto ochutnávke je 2. Ak ešte nie sú v tejto chvíli prihlásení ďalší, nie je možné rezervovať si ochutnávku pre menší počet osôb.

Pokiaľ by ste takúto ochutnávku chceli zorganizovať pre vašu uzavretú skupinu v inom termíne, pošlite nám požiadavku pre skupinu.


Podmienky degustácie

  1. Dostavte sa na degustáciu aspoň 10 minút vopred. S najväčšou pravdepodobnosťou vás privíta milá pani Ľudmila.
  2. Oblečte sa tak, aby vám bolo príjemne (podľa počasia), odporúča sa tzv. smart casual (rifle, košeľa, pekný top - ženy), dôležitá je pohodlnosť.

Video galéria


Ako sa dostanete na ochutnávku?

Autobusom
Slovak Lines - obec Svätý Jur, následne pešo
48° 15' 9" N , 17° 12' 56" E
Vlakom
Železničná stanica - obec Svätý Jur, následne pešo
48° 14' 51" N , 17° 13' 1" E
Wine Taxi
Na ochutnávku sa môžete dopraviť aj s naším Wine Taxi za pevnú cenu z Bratislavy (spiatočný Wine Taxi 46€ osobné vozidlo/60 € mikrobus) aj iných miest! Wine Taxi si môžete vyžiadať cez formulár po objednaní ochutnávky.
  Zuby 293, Svätý Jur


Ubytovanie v okolí

Rezervujte si ubytovanie v historickom penzióne KRONE v centre Svätého Jura.

Penzión KRONE Svätý Jur

Hodnotenia zákazníkov

"V plne j miere boli splnené moje očakávania. Milí a ústretoví majitelia, ochotne odpovedali na všetky naše otázky, previedli nás celým vinárstvom s podrobným popisom procesu výroby. Časovo nás vôbec nelimitovali a navyše ako neplánovaný  bonus bol ten, že sme na ochutnávke boli sami. Takže skvelé víno, príjemné prostredie a aj ľudia ktorí sa tomu venujú. Určite tam radi niekedy opäť zavítame." Pán Ján