Degustačná miestnosť
min 4 max 20
15 €

Ochutnajte legendy Malých Karpát

Logo Adam Sykora

Adam Sýkora

  Myslenická 263, Pezinok – Grinava
Druh
Verejná
Počet vzoriek
7
Oblasť
Bratislavský kraj

Voľných miest
20 / 20
Trvanie ochuntávky
60 minút
Typ ochutnávky
Interiér

Popis

Ochutnajte legendy Malých Karpát v podaní energického vinára Adama Sýkoru.

Pochutnáte si na siedmich odrodách, ktoré pochádzajú z Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. 

Degustácia prebieha v moderných priestoroch v novej degustačnej miestnosti v Grinave (pred Pezinkom)READ_MORE, kde čoskoro pribudne aj samotná výroba. Degustačná miestnosť je štýlová a odráža osobnosť vinára Adama, ktorý si potrpí na detaily.

Nechajte sa vtiahnuť do sveta vína, jeho výroby a príjemnej energie mladého vinára, ktorý sa postará o to, aby ste si degustáciu užili. Súčasťou degustácie je aj syrové občerstvenie ku vínku.

Dozviete sa veľa zaujímavostí a faktov o výrobe vína. Adam veľa cestuje a svoje cestovateľské vinárske zážitky sa snaží zhmotniť vo výrobe svojho vína, preto každé jedno má svoj jedinečný príbeh, čo sa odráža aj na kreatívnych etiketách, na ktorých sa rád podieľa.

Ochutnávka je verejná, teda je možné, že si víno užijete v spoločnosti ďalších ľudí. Minimálny počet hostí na tejto ochutnávke je 4. Ak ešte nie sú v tejto chvíli prihlásení ďalší, nie je možné rezervovať si ochutnávku pre menší počet osôb. 

Pokiaľ by ste takúto ochutnávku chceli zorganizovať pre vašu uzavretú skupinu v inom termíne, pošlite nám požiadavku pre skupinu.


Podmienky degustácie

  1. Dostavte sa na degustáciu aspoň 10 minút vopred.
  2. Oblečte sa tak, aby vám bolo príjemne (podľa počasia), odporúča sa tzv. smart casual (rifle, košeľa, pekný top - ženy), dôležitá je pohodlnosť.

Ako sa dostanete na ochutnávku?

Wine Taxi
Na ochutnávku sa môžete dopraviť aj s naším Wine Taxi za pevnú cenu z Bratislavy (spiatočný Wine Taxi 56€ osobné vozidlo/70 € mikrobus) aj iných miest! Wine Taxi si môžete vyžiadať cez formulár po objednaní ochutnávky.
  Myslenická 263, Pezinok, časť Grinava