Rariga_6
min 4 max 18
33 €

Objavte skrytý poklad Malých Karpát – Vinárstvo Rariga

Druh
Verejná
Počet vzoriek
8
Oblasť
Bratislavský kraj

Voľných miest
18 / 18
Trvanie ochutnávky
90 minút
Typ ochutnávky
Priamo vo vinárstve

Popis

Ochutnajte malokarpatské vína z rodinného vinárstva Rariga, ktoré získava ocenenia doma i v zahraničí. Objavte aj vy tento skrytý poklad Malých Karpát.

Malé rodinné Vinárstvo Rariga založili v roku 2003 v Modre, no korene pestovania hrozna siahajú dávnejšie. Dnes traja Rarigovci s 2 zamestnancami budujú v Modre moderné vinárstvo s tradičnými prvkami. 

V historických priestoroch  kamennej 400-ročnej pivnice na vás čaká zážitková degustácia 8 vín z malokarpatského regiónu. V príjemnej atmosfére historickej pivnice sa dozviete veľa zaujímavostí o vinárstve, vinohradoch, či výrobe vín. Nebude chýbať ani oceňovaný Rizling - odroda mnohých podôb, ktorej sa veľmi darí.

Celou degustáciou Vás bude sprevádzať samotný vinár, alebo someliér vinárstva. Okrem vín si môžete vychutnať aj výber gurmánskych syrov, paštét a čerstvého pečiva.

Po ochutnávke je možné zakúpiť všetky vína priamo v pivnici, prípadne urobiť objednávku s dopravou vín domov.

Ochutnávka je verejná, teda je možné, že si víno vychutnáte v spoločnosti ďalších ľudí.

Minimálny počet hostí na tejto ochutnávke je 4.

Pokiaľ by ste mali záujem zorganizovať takúto degustáciu pre vašu uzavretú skupinu v určitom termíne, neváhajte nám poslať požiadavku pre skupinu.


Podmienky degustácie

  1. Dostavte sa na degustáciu aspoň 10 minút vopred.
  2. Oblečte sa pohodlne. V jesenných a zimných mesiacoch si nezabudnite priniesť teplejšie oblečenie, budeme v chladnejších pivničných priestoroch.


Video galéria


Ako sa dostanete na ochutnávku?

Autobusom
Autobusy chodia pravidelne z Pezinka, zo Svätého Jura, z Bratislavy.
  Štúrova 95, Modra