Dubovský a Grančič_degustácia5
min 6 max 50
27 €

Náš život je víno

Druh
Súkromná
Počet vzoriek
10
Oblasť
Bratislavský kraj

Trvanie ochutnávky
120 minút
Typ ochutnávky
Interiér

Popis

Vinárstvo Dubovský & Grančič je rodinné vinárstvo, ktoré nadväzuje na dlhoročnú tradíciu svojich predkov.

Zažite ako chutí Vinárstvo Dubovský & Grančič. Počas riadenej 10 vzorkovej ochutnávky v degustačných priestoroch sa dozviete sa o histórii vinárstva, vypočujete si zaujímavosti o vínach a spoločne s majiteľmi sa prejdete po výrobných priestoroch vinárstva. Súčasťou degustácie je aj chutné občerstvenie vo forme mäsových a syrových špecialít.

Priestory Vinárstva Dubovský & Grančič odrážajú fakt, že vinárstvo je rodinne založené. Veľmi príjemné prostredie degustačnej miestnosti pohostí až 50 hostí.

Vína Dubovský & Grančič sa tešia oceneniam, nedávno sa ich Pinot Noir stal šampiónom najprestížnejšej slovenskej súťaže – Národný salón vín SR 2021.

Táto ochutnávka je súkromná a je možné ju zorganizovať pre uzavretú skupinu najmenej 6 osôb. Vyžiadajte si svoj preferovaný termín a počkajte na potvrdenie od vinára. Vinár vám do 24 hodín (pracovné dni) termín potvrdí.


Podmienky degustácie

Prídite prosím načas a v prípade chladnejšieho počasia sa oblečte teplejšie.Video galéria


Ako sa dostanete na ochutnávku?

Wine Taxi
Na ochutnávku sa môžete dopraviť aj s naším Wine Taxi za pevnú cenu z Bratislavy (spiatočný Wine Taxi 46€ osobné vozidlo/60 € mikrobus) aj iných miest! Wine Taxi si môžete vyžiadať cez formulár po objednaní ochutnávky.
  Zuby 293, Svätý Jur

Ubytovanie v okolí

Rezervujte si ubytovanie v historickom penzióne KRONE v centre Svätého Jura.

Penzión KRONE Svätý Jur

Hodnotenia zákazníkov

"V plnej miere boli splnené moje očakávania. Milí a ústretoví majitelia, ochotne odpovedali na všetky naše otázky, previedli nás celým vinárstvom s podrobným popisom procesu výroby. Časovo nás vôbec nelimitovali a navyše ako neplánovaný bonus bol ten, že sme na ochutnávke boli sami. Takže skvelé víno, príjemné prostredie a aj ľudia ktorí sa tomu venujú. Určite tam radi niekedy opäť zavítame." Pán Ján