Loczi vinárstvo
min 2 max 10
15 €

Genius loci ochutnávka

Druh
Verejná
Počet vzoriek
6
Oblasť
Bratislavský kraj

Voľných miest
10 / 10
Trvanie ochutnávky
90 minút
Typ ochutnávky
Interiér

Popis

Ochutnajte ako chutia vínka z Limbachu od československého páru: Radko je rodák z Limbachu a jeho manželka Martina je rodená Pražáčka.

Pochutnáte si na 6 vzorkách vín, vrátane Kerneru, ktorý je šľachtenec Rizlingu rýnskeho a Trolínské modré, rastie v Limbachu. Krásna a výnimočná odroda, ktorú nemá veľa vinárov a vy máte jedinečnú možnosť ju ochutnať. 

Degustácia prebieha v pôvodných historických priestoroch bývalého nemeckého domu.

Pochutnáte si aj na domácich špecialitách ako domáci kváskový chlieb a pomazánky. 

Sprevádzať vás bude domáca pani Martina.

Ochutnávka je verejná, teda je možné, že si víno užijete v spoločnosti ďalších ľudí. Minimálny počet hostí na tejto ochutnávke je 2. Ak ešte nie sú v tejto chvíli prihlásení ďalší, nie je možné rezervovať si ochutnávku pre menší počet osôb. 

Pokiaľ by ste takúto ochutnávku chceli zorganizovať pre vašu uzavretú skupinu v inom termíne, pošlite nám požiadavku pre skupinu.

Všetky ochutnávke prebiehajú v súlade Covid-19 aktuálnymi nariadeniami a sú bezpečné.


Podmienky degustácie

  1. Dostavte sa na degustáciu aspoň 10 minút vopred. Na začiatku sa zvítate s pani domácou, odložíte kabáty a usadíte sa.
  2. Oblečte sa tak, aby ti bolo príjemne (podľa počasia), odporúča sa tzv. smart casual (rifle, košeľa, pekný top), ale je to na vás, dôležitá je pohodlnosť.

Ako sa dostanete na ochutnávku?

Autobusom
Autobusy chodievajú z Bratislavy zo všetkých autobusových zastávok každú hodinu
Wine Taxi
Na ochutnávku sa môžete dopraviť aj s naším Wine Taxi za pevnú cenu z Bratislavy (spiatočný Wine Taxi 56€ osobné vozidlo/70 € mikrobus) aj iných miest! Wine Taxi si môžete vyžiadať cez formulár po objednaní ochutnávky.
  Vinohradnícka 51, Limbach


Hodnotenia zákazníkov

Výborné víno, nadšení vinári a krásna degustačná miestnosť na posedenie.