Anton Uhnák_degustácia1
min 4 max 18
45 €

Degustácia vína so sezónnymi špecialitami

Druh
Verejná
Počet vzoriek
10
Oblasť
Nitriansky kraj

Voľných miest
18 / 18
Trvanie ochutnávky
180 minút
Typ ochutnávky
Interiér

Popis

Anton Uhnák je mladý a príjemný vinár a rovnako aj jeho vína, ktoré majú kvalitný základ tekovského vinohradníckeho rajónu, vďaka ktorému získavajú na jedinečnosti a mineralite.

Prídite ochutnať a zažite komplexnú ochutnávku vín: 10 vzoriek vína, 3 priamo z tanku. Okrem degustovania v krásnej tradično-modernej degustačnej miestnosti, strávite nejaký čas aj v pivnici, kde sa to všetko tvorí. Dozviete sa nuansy o víne a vinohradníctve. Aký je "terroir Tekov", v čom spočíva jedinečnosť a mineralita, ktorú dodáva vínam? Ochutnáte priamo vínka a sami hneď zistíte, že sú iné a výnimočné. 

Ochutnávka je gurmánskym zážitkom prepojenia jedinečných tekovských vín a teplej večere z lokálnych surovín.  Jedlo sa dozviete až na mieste, je príjemným prekvapením. Ak máte špecifické alergie a intolerancie, napíšte nám o nich: info@zavinom.sk.  V prípade záujmu vám vie vinárstvo zabezpečiť aj ubytovanie do 8 ľudí, napíšte nám požiadavku na info@zavinom.sk.

Degustácie prebiehajú v súlade s aktuálnymi nariadeniami vlády SR.


Podmienky degustácie

Dostavte sa 10 minút vopred! 


Ako sa dostanete na ochutnávku?

Autobusom
Autobusy chodia priamo z Bratislava Nivy do Zvolena, vystúpiť v Leviciach a potom lokálnym autobusom alebo taxíkom do Čajkova.
Wine Taxi
EcoTaxi: 0910 333 373
  Čajkov 258, 935 24