Národný salón vín SR
min 1 max 30
35 €

72 vín za 100 minút

Druh
Verejná
Počet vzoriek
72
Oblasť
Bratislavský kraj

Voľných miest
30 / 30
Trvanie ochutnávky
100 minút
Typ ochutnávky
Priamo vo vinárstve

Popis

Ochutnajte najpopulárnejší program 72 vín za 100 minút. Je to veľká zábava, ale zároveň ochutnáte a spoznáte vínka zo šiestich vinohradníckych oblastí, ktoré Slovensko má v krásnej historickej pivnici z 18. storočia v centre Bratislavy.

Ako prebieha degustácia? Začínate prvou miestnosťou, kde sú sekty, perlivé vína a prvé odrody, pokračujete hlavnou miestnosťou, kde sú rizlingy, pinoty, sauvignony. Tretia miestnosť sú aromatické vína, rosé a začínajú červené vínka. Posledná miestnosť je venovaná červeným vínam. Vína sú vyložené a zachladené, vyberáte si vína a nalievate si ich sami. Môžete ochutnať všetky vína alebo iba tie, ktoré vás zaujali. Jediný limit je 100 minút.

Príďte s priateľmi, rodinou, kolegami alebo iba tak sami, neoľutujete :-) Všetky vína sú jedinečné aj v tom, že sú vyberané cez najvyššiu vinársku slovenskú súťaž: Národný salón vín SR, čo je zárukou najvyššej kvality. 

Ku vínkam sa podáva chlieb.

Ochutnávka je verejná, teda je možné, že si víno užijete v spoločnosti ďalších ľudí. Minimálny počet hostí na tejto ochutnávke je 1.

Pokiaľ by ste takúto ochutnávku chceli zorganizovať pre vašu uzavretú skupinu v inom termíne, pošlite nám požiadavku pre skupinu.


Podmienky degustácie

  1. Dostavte sa na degustáciu aspoň 10 minút vopred.  Na začiatku sa rieši usadenie, vyzliekanie kabátov, tak, aby ste sa cítili pohodlne a bez stresu :)
  2. Oblečte sa tak, aby vám bolo príjemne (podľa počasia), odporúča sa tzv. smart casual (rifle, košeľa, pekný top - ženy), dôležitá je pohodlnosť.


Ako sa dostanete na ochutnávku?

MHD
Najbližšia zastávka MHD: Námestie SNP
48° 8' 43" N , 17° 6' 39" E
Vlakom
Hlavná železničná stanica Bratislava, následne odporúčame použiť TAXI alebo MHD
48° 9' 32" N , 17° 6' 28" E
Autobusom
Autobusová stanica Bratislava Mlynské Nivy, následne odporúčame použiť TAXI alebo MHD
48° 8' 50" N , 17° 7' 37" E
  Radničná 1, Bratislava