Národný salón vín SR
min 1 max 30
25 €

72 vín za 100 minút

Národný salón vín SR logo

Národný salón vín SR

  Radničná 1, Bratislava
Druh
Verejná
Počet vzoriek
72
Oblasť
Bratislavský kraj

Voľných miest
23 / 30
Trvanie ochuntávky
100 minút
Typ ochutnávky
Priamo vo vinárstve

Popis

Ochutnajte najpopulárnejší program 72 vín za 100 minút. Je to veľká zábava, ale zároveň ochutnáte a spoznáte vínka zo šiestich vinohradníckych oblastí, ktoré Slovensko má v krásnej historickej pivnici z 18. storočia v centre Bratislavy.

Ako prebieha degustácia? Začínate prvou miestnosťou, kde sú sekty, perlivé vína a prvé odrody, pokračujete hlavnou miestnosťou, kde sú rizlingy, pinoty, sauvignony. Tretia miestnosť sú aromatické vína, rosé a začínajú červené vínka. Posledná miestnosť je venovaná červeným vínam. Vína sú vyložené a zachladené, vyberáte si vína a nalievate si ich sami. Môžete ochutnať všetky vína alebo iba tie, ktoré vás zaujali. Jediný limit je 100 minút.

Príďte s priateľmi, rodinou, kolegami alebo iba tak sami, neoľutujete :-) Všetky vína sú jedinečné aj v tom, že sú vyberané cez najvyššiu vinársku slovenskú súťaž: Národný salón vín SR, čo je zárukou najvyššej kvality. 

Ku vínkam sa podáva chlieb.

Ochutnávka je verejná, teda je možné, že si víno užijete v spoločnosti ďalších ľudí. Minimálny počet hostí na tejto ochutnávke je 3. Ak ešte nie sú v tejto chvíli prihlásení ďalší, nie je možné rezervovať si ochutnávku pre menší počet osôb. 

Pokiaľ by ste takúto ochutnávku chceli zorganizovať pre vašu uzavretú skupinu v inom termíne, pošlite nám požiadavku pre skupinu.

Všetky ochutnávke prebiehajú v súlade Covid-19 aktuálnymi nariadeniami a sú bezpečné.


Podmienky degustácie

  1. Dostavte sa na degustáciu aspoň 10 minút vopred.  Na začiatku sa rieši usadenie, vyzliekanie kabátov, tak, aby ste sa cítili pohodlne a bez stresu :)
  2. Oblečte sa tak, aby vám bolo príjemne (podľa počasia), odporúča sa tzv. smart casual (rifle, košeľa, pekný top - ženy), dôležitá je pohodlnosť.

Ako sa dostanete na ochutnávku?

MHD
Najbližšia zastávka MHD: Námestie SNP
48° 8' 43" N , 17° 6' 39" E
Vlakom
Hlavná železničná stanica Bratislava, následne odporúčame použiť TAXI alebo MHD
48° 9' 32" N , 17° 6' 28" E
Autobusom
Autobusová stanica Bratislava Mlynské Nivy, následne odporúčame použiť TAXI alebo MHD
48° 8' 50" N , 17° 7' 37" E
  Radničná 1, Bratislava