Zoznámenie s Mrva & Stanko
min 2 max 6
18 €

Zoznámenie s Mrva & Stanko

Druh
Verejná
Počet vzoriek
5
Oblasť
Trnavský kraj

Voľných miest
6 / 6
Trvanie ochutnávky
60 minút
Typ ochutnávky
Interiér

Popis

Zoznámenie s Mrva & Stanko je vstupná degustácia tohto vinárstva. Ak ste ešte o Mrva & Stanko nikdy nepočuli alebo nepoznáte ich dlhodobé kvality, táto degustácia je ideálna pre vás ako intro. Dozviete sa príbeh a začiatky legendárneho vinárstva, ktoré začalo písať dejiny kvalitného vína po páde komunizmu. Pán Mrva pracoval v Rakúsku a po návrate vsadil na kvalitné prémiové vína z nášho regiónu a dokázal, že máme podmienky na výrobu kvalitných vín.

Keď počujeme Mrva & Stanko, vieme, že za tým je vždy záruka kvality, elegancie a vyrovnaných chutí.

V rámci degustácie ochutnáte 5 vzoriek vína s kvalitným studeným záhryzom z lokálnych surovín. Pozriete si sudovú pivnicu a archív.READ_MORE

Ochutnávka je verejná, teda je možné, že si víno užijete v spoločnosti ďalších ľudí. Minimálny počet hostí na tejto ochutnávke je 2. Ak ešte nie sú v tejto chvíli prihlásení ďalší, nie je možné rezervovať si ochutnávku pre menší počet osôb. 

Pokiaľ by ste takúto ochutnávku chceli zorganizovať pre vašu uzavretú skupinu v inom termíne, pošlite nám požiadavku pre skupinu.

 


Podmienky degustácie

  1. Táto degustácia sa uskutočňuje vo firemnej vinotéke, ktorá je otvorená do ca. 16.00 hod. Vaše prípadné meškanie preto nie je problém, pokiaľ prídete v otváracích hodinách vinotéky.
  2. Oblečte sa tak, aby vám bolo príjemne (podľa počasia), odporúča sa tzv. smart casual (rifle, košeľa, pekný top - ženy), dôležitá je pohodlnosť.


Video galéria


Ako sa dostanete na ochutnávku?

Vlakom
Železničná stanica Trnava, následne odporúčame použiť TAXI
48° 22' 14" N , 17° 35' 5" E
Autobusom
Autobusová stanica Trnava, následne odporúčame použiť TAXI
48° 22' 13" N , 17° 34' 59" E
  Orešianska 7/a, Trnava

Ubytovanie v okolí

V rámci objednanej degustácie máte možnosť prenocovať v našom penzióne, ktorý sa nachádza priamo v areáli Mrva&Stanko v bezprostrednej blízkosti všetkých degustačných miestností. V penzióne nájdete 11 dvojposteľových izieb a jeden apartmán. Všetky izby majú vlastné príslušenstvo, samozrejmosťou je TV a bezplatný prístup na wifi.  

Penzión Mrva&Stanko