Zoznámenie s Mrva & Stanko
min 2 max 6
18 €

Zoznámenie s Mrva & Stanko

Logo Mrva Stanko

Mrva & Stanko

  Orešianska 7/a, Trnava
Druh
Verejná
Počet vzoriek
5
Oblasť
Trnavský kraj

Voľných miest
6 / 6
Trvanie ochuntávky
60 minút
Typ ochutnávky
Interiér

Popis

Zoznámenie s Mrva & Stanko je vstupná degustácia tohto vinárstva. Ak ste ešte o Mrva & Stanko nikdy nepočuli, táto degustácia je ideálna pre vás ako intro. Dozviete sa príbeh a začiatky legendárneho vinárstva, ktoré začalo písať dejiny kvalitného vína po páde komunizmu. Pán Mrva pracoval v Rakúsku a po návrate vsadil na kvalitné prémiové vína z nášho regiónu a dokázal, že máme podmienky na výrobu kvalitných vín.

Keď počujeme Mrva & Stanko, vieme, že za tým je vždy záruka kvality, elegancie a vyrovnaných chutí.

V rámci degustácie ochutnáte 5 vzoriek vína s kvalitným studeným záhryzom z lokálnych surovín. Pozriete si sudovú pivnicu a archív.READ_MORE

Ochutnávka je verejná, teda je možné, že si víno užijete v spoločnosti ďalších ľudí. Minimálny počet hostí na tejto ochutnávke je 2. Ak ešte nie sú v tejto chvíli prihlásení ďalší, nie je možné rezervovať si ochutnávku pre menší počet osôb. 

Pokiaľ by ste takúto ochutnávku chceli zorganizovať pre vašu uzavretú skupinu v inom termíne, pošlite nám požiadavku pre skupinu.

Všetky ochutnávke prebiehajú v súlade Covid-19 aktuálnymi nariadeniami a sú bezpečné.

 


Podmienky degustácie

  1. Táto degustácia sa uskutočňuje vo firemnej vinotéke, ktorá je otvorená do ca. 16.00 hod. Vaše prípadné meškanie preto nie je problém, pokiaľ prídete v otváracích hodinách vinotéky.
  2. Oblečte sa tak, aby vám bolo príjemne (podľa počasia), odporúča sa tzv. smart casual (rifle, košeľa, pekný top - ženy), dôležitá je pohodlnosť.

Ako sa dostanete na ochutnávku?

Vlakom
Železničná stanica Trnava, následne odporúčame použiť TAXI
48° 22' 14" N , 17° 35' 5" E
Autobusom
Autobusová stanica Trnava, následne odporúčame použiť TAXI
48° 22' 13" N , 17° 34' 59" E
  Orešianska 7/a, Trnava


Ubytovanie v okolí

V rámci objednanej degustácie máte možnosť prenocovať v našom penzióne, ktorý sa nachádza priamo v areáli Mrva&Stanko v bezprostrednej blízkosti všetkých degustačných miestností. V penzióne nájdete 11 dvojposteľových izieb a jeden apartmán. Všetky izby majú vlastné príslušenstvo, samozrejmosťou je TV a bezplatný prístup na wifi.  

Penzión Mrva&Stanko