Limbavin_ubytovanie2
min 2 max 2
49 €

Vychutnaj si život! Ochutnávka s ubytovaním a raňajkami

Druh
Verejná
Počet vzoriek
8
Oblasť
Bratislavský kraj

Voľných miest
2 / 2
Trvanie ochutnávky
60 minút
Typ ochutnávky
Interiér

Popis

Ochutnávka Vychutnaj si život! vám umožní hodiť starosti s dopravou za hlavu - ochutnáte špičkové vína z libašských chotárov a prespíte priamo v blízkosti vinárstva v nádhernom romantickom ubytovaní s chutnými raňajkami.

Limbavin je rodinné vinárstvo z Limbachu, ktoré vedie vinár Ladislav Puček a vypomáha mu mladý zať Andrej Martvoň.

Limbavin obhospodaruje vlastné vinohrady v Limbachu s krásnymi výhľadmi, ak sa počasie podarí, určite v rámci ochutnávky vybehnete i do vinohradov.READ_MORE

Ochutnáte 8 vín z limbašských chotárov. Andrej vám porozpráva príbeh vinárstva a predstaví jednotlivé vínka. Laco má veľa pocestované, preto ovláda svetové chute a to cítiť najmä v jeho červených vínach. Ku vínku sa podáva aj záhryz z lokálnych syrov a mäsových produktov.  V rámci ochutnávky vás Andrej prevedie výrobou, sudovou pivnicou a celým vinárskym areálom.

Táto ochutnávka je aj s ubytovaním v krásnych izbách s výhľadom na Karpaty či Limbach vo Villa Vinica, ktoré sú súčasťou areálu.

Ochutnáte 8 vín, zažijete ubytovanie v krásnej izbe s výhľadom na Limbach a limbašské vinohrady.

Cena pre 2 ľudí je 98 € (ubytovanie, raňajky, ochutnávka 8 vín). 

Pokiaľ by ste sa chceli ubytovať a zažiť ochutnávku s väčšou skupinou, pošlite nám požiadavku pre skupinu.


Podmienky degustácie

  1. Dostavte sa na degustáciu aspoň 10 minút vopred.  Na začiatku sa rieši usadenie, vyzliekanie kabátov, tak, aby ste sa cítili pohodlne a bez stresu :)
  2. Oblečte sa tak, aby vám bolo príjemne (podľa počasia), odporúča sa tzv. smart casual (rifle, košeľa, pekný top - ženy), dôležitá je pohodlnosť.

 


Ako sa dostanete na ochutnávku?

Wine Taxi
Na ochutnávku sa môžete dopraviť aj s naším Wine Taxi za pevnú cenu z Bratislavy (spiatočný Wine Taxi 56€ osobné vozidlo/70 € mikrobus) aj iných miest! Wine Taxi si môžete vyžiadať cez formulár po objednaní ochutnávky.
  Posledná 1, Limbach