Limbavin_ubytovanie2
min 2 max 2
49 €

Vychutnaj si život! Ochutnávka s ubytovaním a raňajkami

Logo Limbavin

LIMBAVIN

  Posledná 1, Limbach
Druh
Verejná
Počet vzoriek
8
Oblasť
Bratislavský kraj

Trvanie ochuntávky
60 minút
Typ ochutnávky
Interiér

Popis

Ochutnávka Vychutnaj si život! vám umožní hodiť starosti s dopravou za hlavu - ochutnáte špičkové vína z libašských chotárov a prespíte priamo v blízkosti vinárstva v nádhernom romantickom ubytovaní s chutnými raňajkami.

LIMBAVIN je rodinné vinárstvo z Limbachu, ktoré vedie vinár Ladislav Puček a vypomáha mu mladý zať Andrej Martvoň.

LIMBAVIN obhospodaruje vlastné vinohrady v Limbachu s krásnymi výhľadmi, ak sa počasie podarí, určite v rámci ochutnávky vybehnete i do vinohradov.READ_MORE

Ochutnáte 8 vín z limbašských chotárov. Andrej vám porozpráva príbeh vinárstva a predstaví jednotlivé vínka. Laco má veľa pocestované, preto ovláda svetové chute a to cítiť najmä v jeho červených vínach. Ku vínku sa podáva aj záhryz z lokálnych syrov a mäsových produktov.  V rámci ochutnávky vás Andrej prevedie výrobou, sudovou pivnicou a celým vinárskym areálom.

Táto ochutnávka je aj s ubytovaním v krásnych izbách s výhľadom na Karpaty či Limbach vo Villa Vinica, ktoré sú súčasťou areálu.

Ochutnáte 8 vín, zažijete ubytovanie v krásnej izbe s výhľadom na Limbach a limbašské vinohrady.

Cena pre 2 ľudí je 98 eur (ubytovanie, raňajky, ochutnávka 8 vín). 

Pokiaľ by ste takúto ochutnávku chceli zorganizovať pre vašu uzavretú skupinu v inom termíne, pošlite nám požiadavku pre skupinu.

Všetky ochutnávke prebiehajú v súlade Covid-19 aktuálnymi nariadeniami a sú bezpečné.


Podmienky degustácie

  1. Dostavte sa na degustáciu aspoň 10 minút vopred.  Na začiatku sa rieši usadenie, vyzliekanie kabátov, tak, aby ste sa cítili pohodlne a bez stresu :)
  2. Oblečte sa tak, aby vám bolo príjemne (podľa počasia), odporúča sa tzv. smart casual (rifle, košeľa, pekný top - ženy), dôležitá je pohodlnosť.

 


Ako sa dostanete na ochutnávku?

Wine Taxi
Na ochutnávku sa môžete dopraviť aj s naším Wine Taxi za pevnú cenu z Bratislavy (spiatočný Wine Taxi 56€ osobné vozidlo/70 € mikrobus) aj iných miest! Wine Taxi si môžete vyžiadať cez formulár po objednaní ochutnávky.
  Posledná 1, Limbach