Hannes Reeh - dining of the winery
min 2 max 30
60 €

Ochutnávka vín a vinársky obed

Druh
Súkromná
Počet vzoriek
8
Oblasť
Rakúsko

Trvanie ochutnávky
180 minút
Typ ochutnávky
Interiér

Popis

Zažite jedinečné vína od rakúskeho vinárstva Hannes Reeh aj s vinárskym obedom. Hannes je vinár s vášňou. Keď hovorí o víne, nechce sa zaoberať vedou, ale skôr potešením a zážitkom. Produkuje nádherné plné vína s jemnou sviežosťou, vďaka oblasti Heideboden a jedinečnej Panónskej klíme.   

Svetom Hannes Reeh vás prevedie profesionálny someliér, bude vašim sprievodcom cesty od hrozna až po stáčenie hotového vína s bublinkovým sektom v ruke.

Po prehliadke vinárstva na vás čaká exkluzívny obed, aký majú vinári radi. Menu je doplnené komentovanou degustáciou vína  someliérom. Ochutnáte 8 čarovných vín z rôznych edícií vinárstva. Edícia „Uplugged“ znamená, že to sú vína čiste a jednoduché, ako hudba pri táboráku. Rada „Unplugged“ zhŕňa: Chardonnay, Zweigelt, Merlot, Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc a cuvé.  Winemaker Lunch zahŕňa studené aj teplé regionálne jedlá.

Ochutnávka aj s obedom trvá asi 180 minút, po skončení ochutnávky a vinárskeho obeda si môžete ešte posedieť dlhšie v príjemnej degustačnej miestnosti v modernom dizajne.

Andau je 70 km od Bratislavy, odporúčame sa ubytovať v hoteli The Resort, blízko od vinárstva. 

Pokiaľ by ste takúto ochutnávku chceli zorganizovať pre vašu uzavretú skupinu v inom termíne, pošlite nám požiadavku pre skupinu.


Podmienky degustácie

Prídite prosím načas. Ako sa dostanete na ochutnávku?

Wine Taxi
Spiatočné Wine taxi pre max. 8 osôb z Bratislavy ponúkame v cene 180-264 € podľa trvania ochutnávky.
  Augasse 11a, 7163 Andau

Ubytovanie v okolí

Ubytovať sa môžete v krásnom prostredí wellness hotela The Resort. 

Ubytovanie v hoteli The Resort