Purus - rodina
min 2 max 10
15 €

Purus Selection - to najlepšie

Druh
Verejná
Počet vzoriek
7
Oblasť
Bratislavský kraj

Voľných miest
10 / 10
Trvanie ochutnávky
60 minút
Typ ochutnávky
Priamo vo vinárstve

Popis

Táto ochutnávka je navrhnutá tak, aby ste ochutnali to najlepšie z dielne modranského vinárstva Purus.

Purus je vinárstvo mladých manželov a postupne sa zaúčajú aj ich deti.

Ochutnáte 7 vzoriek vín vo výrobnej časti vinárstva, čo je veľkým zážitkom, pretože uvidíte, kde samotná výroba prebieha. Degustáciou vás prevedie vinár Rasťo Čistý. READ_MORE 

Súčasťou degustácie je drobné občerstvenie.

Ochutnávka je verejná, teda je možné, že si víno užijete v spoločnosti ďalších ľudí. Minimálny počet hostí na tejto ochutnávke je 2. Ak ešte nie sú v tejto chvíli prihlásení ďalší, nie je možné rezervovať si ochutnávku pre menší počet osôb. 

Pokiaľ by ste takúto ochutnávku chceli zorganizovať pre vašu uzavretú skupinu v inom termíne, pošlite nám požiadavku pre skupinu.

Ochutnávka prebieha v súlade s platnými epidemiologickými obmedzeniami!


Podmienky degustácie

  1. Dostavte sa na degustáciu aspoň 10 minút vopred.  
  2. Oblečte sa tak, aby vám bolo príjemne (podľa počasia), odporúča sa tzv. smart casual (rifle, košeľa, pekný top - ženy), dôležitá je pohodlnosť.

Ako sa dostanete na ochutnávku?

Wine Taxi
Na ochutnávku sa môžete dopraviť aj s naším Wine Taxi za pevnú cenu z Bratislavy (spiatočný Wine Taxi 76€ osobné vozidlo/90 € mikrobus) aj iných miest! Wine Taxi si môžete vyžiadať cez formulár po objednaní ochutnávky.
  Národná 86, Modra – Kráľová


Hodnotenia ochutnávky

Pavol, Bratislava, 15.1.2022

Ochutnávka bola skvelá. Mal som isté očakávania na Purus, ale oni ich v sobotu prekonali a dokázali nás uchvátiť ešte viac. Skvelý prístup a ochota diskutovať snáď na akúkoľvek tému. A aj sa človek dozvedel zaujímavosti a novoty. Teším sa na oteplenie a teda ochutnávku v záhrade. Avšak určite sa k nim vrátime aj skôr.

Vďaka vášmu portálu za sprostredkovanie nezabudnuteľného zážitku.