Vinárstvo Berta - piknik vo vinohrade, jedlo
min 2 max 4
Od 31 €

Piknik vo vinohrade pre 2 osoby

Druh
Verejná
Počet vzoriek
1
Oblasť
Nitriansky kraj

Voľných miest
2 / 4
Trvanie ochutnávky
120 minút
Typ ochutnávky
Exteriér

Popis

Piknik vo vinohrade je nový a výnimočný koncept, ktorý v sebe spája priamy kontakt s prírodou a vinohradmi a kvalitné lokálne suroviny použité pri výrobe „Antipasti“ pokrmov. Celý piknik je koncipovaný ako „ZERO WASTE“, čiže po jeho skončení sú všetky nádoby znova použiteľné alebo recyklovateľné.

Piknikový kôš obsahuje, všetko potrebné pre piknik:

- špeciálna pikniková deka

- taniere a príbor

- poháre na víno

- víno podľa vlastného výberu 

- domáca limonáda

- kváskový chlebík

- výber domácich pomazánok

- výber lokálnych syrov a šuniek

- Alibertík (džem z odrody Alibernet)

- Niečo sladké na záver

Do poznámky nezabudnite uviesť o ktoré víno z aktuálne dostupných vín na našom eshope máte záujem, aby sme ho pre Vás stihli zachladit a nachystať. (V cene máte zarátanú 1 flašu vína, ale môžete si ich vybrať viac. Zvyšné flaše uhradíte priamo na mieste)

 


Podmienky degustácie

Pri preberaní piknikového koša pre dve osoby budete odovzdávať 50 Eurový depozit, ktorý Vám bude vrátený po odovzdaní kompletného inventára po skončení pikniku.

Pri výbere termínu prosím berte do úvahy, že celý piknik je tzv. „OPEN AIR“ čiže sa odohráva priamo vo vinici kde budete vystavení poveternostným podmienkam.

"Presný čas v závislosti od počasia a poveternostných podmienok si doladíte priamo s vinárstvom ktorého zástupca Vás bude vopred kontaktovať".Ako sa dostanete na ochutnávku?

Vlakom
Vlaky premávajú priamo z Bratislava hlavná stanica do Nových Zámkov. Cesta trvá hodinu aj desať minút. Potom autobus z Nových Zámkov do Strekova cca 50 minút.
48° 9' 31" N , 17° 6' 23" E
  Ruťová 1017/9, Strekov

Ubytovanie v okolí

Terra Jasova - je nádherný agrokomplex, ubytovanie a reštaurácia v nádhernom prostredí. Reštaurácia ponúka jedlá z vlastných sadov, záhrad a farmy. Ubytovanie je v nových izbách, cena 70 eur/dvôjlôžková izba. Rezervujte si ubytovanie tu. 

Terra Jasova

Château, ktorého história siaha až do 18. storočia, leží nad riekou Dunaj, v srdci vinárskej oblasti južného Slovenska.  Načerpajte sily v  SPA, zrelaxujte sa počas prechádzky okolo priľahlých jazier alebo sa osviežte vo vonkajšom bazéne a vychutnajte si pohladenie slnečných lúčov.  Cena je od 120 € - 175 €/osobu. Rezervujte tu.

Château Bella