Karpatská Perla_degustácia5
min 10 max 20
30 €

Perly sa rodia vo vinohrade

Druh
Verejná
Počet vzoriek
8
Oblasť
Bratislavský kraj

Voľných miest
20 / 20
Trvanie ochutnávky
180 minúty
Typ ochutnávky
Interiér

Popis

Ak chcete spoznať kvalitné malokarpatské víno vo vinárstve s jedinečnou atmosférou, príďte si ho vychutnať do rodinného vinárstva Karpatská Perla v Šenkviciach. Vína Karpatskej Perly odrážajú terroir vinohradov a jedinečné odrodové charakteristiky.

Počas ochutnávky budete môcť ochutnať 8 výberových vín spolu so záhryzom z mäsových a syrových špecialít a oškvarkovou nátierkou s pečivom. Ochutnávkou vás prevedie someliér vinárstva v príjemnom prostredí našej degustačnej miestnosti.

V rámci komentovanej prehliadky môžete nahliadnuť do pivníc, kde vyzrievajú perly vinárstva. Zaujímavosťou je aj archív v priestoroch bývalých betónových cisterien na víno. Dokonalou bodkou za vaším vinárskym zážitkom bude výstup na 21-metrovú rozhľadňu. Ste srdečne pozvaní!

Pokiaľ by ste takúto ochutnávku chceli zorganizovať pre vašu uzavretú skupinu v inom termíne, pošlite nám požiadavku pre skupinu.


Podmienky degustácie

1. Dostavte sa prosím načas. Nie je potrebné prísť vopred.

2. Oblečte sa pohodlne a rátajte s tým, že v jesenných a zimných mesiacoch je v pivnici chladnejšie.Ako sa dostanete na ochutnávku?

Autobusom
Autobusy premávajú zo smeru Pezinok, Modra, Senec, Bratislava do Šenkvíc. Vinárstvo je 10 minút od autobusovej zastávky.
Vlakom
Vlaky premávajú zo smeru Bratislava, prípadne zo smeru Trnava. Zo stanice v Šenkviciach trvá ku nám cesta 10 minút.
  Nádražná 57, Šenkvice