Samo Grančič, degustácia
min 2 max 20
16 €

Ochutnajte vinárstvo Dubovský & Grančič

Druh
Súkromná
Počet vzoriek
6
Oblasť
Bratislavský kraj

Trvanie ochutnávky
30 minút
Typ ochutnávky
Interiér

Popis

Vinárstvo Dubovský & Grančič je rodinné vinárstvo, ktoré nadväzuje na dlhoročnú tradíciu svojich predkov. V priestoroch našej degustačnej miestnosti budete mať možnosť ochutnať 6 vín podľa aktuálnej ponuky. Ak budete mať šťastie, dostanete sa aj do zákulisia výroby.

Vinárstvo sa nachádza iba 15  minút vlakom z Bratislavskej hlavnej stanice, v krásnom rodinnom vinárstve. Súčasťou vinárstva je sudová pivnica, na prízemí nerezová pivnica, zrejú tam sekty tradičnou metódou. 

Minimálny počet hostí na tejto ochutnávke je 2. Ak ešte nie sú v tejto chvíli prihlásení ďalší, nie je možné rezervovať si ochutnávku pre menší počet osôb.

Táto ochutnávka je na vyžiadanie, to znamená, že si vyberiete termín a čas a vinár vám ho do 24 hodín potvrdí alebo navrhne iný termín. 

Pokiaľ by ste takúto ochutnávku chceli zorganizovať pre vašu uzavretú skupinu v inom termíne, pošlite nám požiadavku pre skupinu.


Podmienky degustácie

  1. Dostavte sa na degustáciu aspoň 10 minút vopred. S najväčšou pravdepodobnosťou vás privíta milá pani Ľudmila.
  2. Oblečte sa tak, aby vám bolo príjemne (podľa počasia), odporúča sa tzv. smart casual (rifle, košeľa, pekný top - ženy), dôležitá je pohodlnosť.


Video galéria


Ako sa dostanete na ochutnávku?

Autobusom
Slovak Lines - obec Svätý Jur, následne pešou chôdzou
48° 15' 9" N , 17° 12' 56" E
Vlakom
Železničná stanica - obec Svätý Jur, následne pešou chôdzou
48° 14' 51" N , 17° 13' 1" E
  Zuby 293, Svätý Jur

Ubytovanie v okolí

Rezervujte si ubytovanie v historickom penzióne KRONE v centre Svätého Jura.

Penzión KRONE Svätý Jur

Hodnotenia zákazníkov

"V plnej miere boli splnené moje očakávania. Milí a ústretoví majitelia, ochotne odpovedali na všetky naše otázky, previedli nás celým vinárstvom s podrobným popisom procesu výroby. Časovo nás vôbec nelimitovali a navyše ako neplánovaný bonus bol ten, že sme na ochutnávke boli sami. Takže skvelé víno, príjemné prostredie a aj ľudia ktorí sa tomu venujú. Určite tam radi niekedy opäť zavítame." Pán Ján