Snúbenie jedla s vínom
min 4 max 20
48 €

Nezabudnuteľný večer s Mrva & Stanko

Druh
Súkromná
Počet vzoriek
8
Oblasť
Trnavský kraj

Trvanie ochutnávky
150 minút
Typ ochutnávky
Interiér

Popis

Prežite nezabudnuteľný večer u Mrvu a Stanka, skutočnej legendy slovenského vinárstva. Toto vinárstvo uspieva na medzinárodných aj domácich súťažiach každý rok a stojí za to ho spoznať. 

Hostitelia vám predstavia veľkolepé a zaujímavé priestory vinárstva. Máte šancu zažiť so zasväteným výkladom 8 starostlivo vybraných vzoriek vína z nedávnej produkcie a pri troche šťastia aj z archívu.

Vínko doplní aj bohatý výber mäsových a syrových špecialít, oškvarková pomazánka a chlebík a pečivo.

Táto ochutnávka je súkromná a je možné ju zorganizovať pre uzavretú skupinu najmenej 4 osôb. Vyžiadajte si niektorý z termínov a časov v ponuke a počkajte na potvrdenie od vinára. Vinár vám do 24 hodín (pracovné dni) termín potvrdí.

Pokiaľ by ste takúto ochutnávku chceli zorganizovať pre vašu uzavretú skupinu v inom termíne, pošlite nám požiadavku pre skupinu.


Podmienky degustácie

  1. Dostavte sa na degustáciu aspoň 10 minút vopred.  Na začiatku vás usadia, usmernia, odložíte si kabáty, aby všetko prebehlo bez zbytočného náhlenia sa.
  2. Táto degustácia si vyžaduje elegantnejší dress code. Mužom odporúčame oblek, ženám šaty, elegantná sukňa a top.


Ako sa dostanete na ochutnávku?

Vlakom
Železničná stanica Trnava, následne odporúčame použiť TAXI
48° 22' 14" N , 17° 35' 5" E
Autobusom
Autobusová stanica Trnava, následne odporúčame použiť TAXI
48° 22' 13" N , 17° 34' 59" E
  Orešianska 7/a, Trnava

Ubytovanie v okolí

V rámci objednanej degustácie máte možnosť prenocovať v našom penzióne, ktorý sa nachádza priamo v areáli Mrva&Stanko v bezprostrednej blízkosti všetkých degustačných miestností. V penzióne nájdete 11 dvojposteľových izieb a jeden apartmán. Všetky izby majú vlastné príslušenstvo, samozrejmosťou je TV a bezplatný prístup na wifi.  

Penzión Mrva&Stanko