Vinarsky dom Pezinok
min 4 max 20
15 €

Nastražte všetky svoje zmysly - interaktívna degustácia

Druh
Verejná
Počet vzoriek
5
Oblasť
Bratislavský kraj

Voľných miest
20 / 20
Trvanie ochutnávky
60 minúty
Typ ochutnávky
Interiér

Popis

Nastražte všetky svoje zmysly je výnimočná degustácia. Someliér Martin Hrubala vás prevedie 5 vzorkami malokarpatských vín tak, ako ste to doposiaľ nezažili. READ_MORESpoznávajte ako reagujú vaše chuťové poháriky na tmu, zmenu farieb či hudbu. Na chvíľu sa stanete someliérmi a určíte intenzitu vône a chute pod vplyvom tmy, farieb a hudby v historickej pivnici zo 17. storočia. 

Svet vína je nekonečne pestrý a čarovný. Ponúkame vám náš iný pohľad na degustácie. Našou snahou nie je unudiť vás monológovou prednáškou a chemickou analýzou vín. Počúvať stýkrát, koľko gramov cukru, kyselín a alkoholu je tam prítomných. Víno vám chutí, alebo nechutí. To sa nedá vsugerovať, musíte to jednoducho zažiť. 

Pri skutočnom degustovaní vína chceme, aby ste doň zapojili všetky vaše zmysly, a čo je najdôležitejšie, najmä vnútorné EMÓCIE. Samozrejme, že vám pritom radi vysvetlíme, ako sa víno hodnotí, dozviete sa veľa praktických informácií o jeho výbere či skladovaní a za akú cenu ho kúpiť. Degustáciu sprevádza drobný záhryz. Prijmite pozvanie do našej pivnice a nastražte zmysly.

Ochutnávka je verejná, teda je možné, že si víno užijete v spoločnosti ďalších ľudí. Minimálny počet hostí na tejto ochutnávke je 4. Ak ešte nie sú v tejto chvíli prihlásení ďalší, nie je možné rezervovať si ochutnávku pre menší počet osôb. 

Pokiaľ by ste takúto ochutnávku chceli zorganizovať pre vašu uzavretú skupinu v inom termíne, pošlite nám požiadavku pre skupinu.


Podmienky degustácie

  1. Dostavte sa aspoň 5 - 10 minút vopred pred degustáciou.
  2. Oblečte sa tak, aby vám bolo príjemne (podľa počasia), odporúča sa tzv. smart casual (rifle, košeľa, pekný top), ale je to na vás, dôležitá je pohodlnosť.


Ako sa dostanete na ochutnávku?

Autobusom
Autobusy chodia každú pol hodinu až hodinu z BA Mlynské Nivy, Bajkalská, Predmestie, Rača
Vlakom
Vlaky chodia každú hodinu z BA Hlavnej stanice priamo do Pezinskej vlakovej stanice
  M. R. Štefánika 4, Pezinok

Ubytovanie v okolí

Odporúčame si zarezervovať ubytovanie v nádhernom hoteli PALACE ART**** priamo v Pezinku.

Palace Art Hotel Pezinok