Víno Purus_ochutnávka
min 4 max 10
9 €

Entree ochutnávka s Víno Purus

Druh
Verejná
Počet vzoriek
5
Oblasť
Bratislavský kraj

Voľných miest
10 / 10
Trvanie ochutnávky
45 minúty
Typ ochutnávky
Priamo vo vinárstve

Popis

Víno Purus je rodinné vinárstvo z Modry. Zaujímavosťou je, že mladí manželia, Rasťo a Klaudia obaja pochádzajú z vinárskych rodín. "Nami vyrobené vína sú výsledkom skúseností a znalostí odovzdaných počas štyroch generácii vinárov a vinohradníkov v našej rodine."

Vína vyrábajú z výlučne vlastných a prenajatých vinohradov, lebo ako sami hovoria, iba tak vedia zaručiť najvyššiu možnú kvalitu.

Degustácia prebieha vo výrobných priestoroch vinárstva a vedie ju sám vinár.READ_MORE

Ochutnáte 5 vzoriek vínka z vinárstva. 

Ochutnávka je verejná, teda je možné, že si víno užijete v spoločnosti ďalších ľudí. Minimálny počet hostí na tejto ochutnávke sú 4. Ak ešte nie sú v tejto chvíli prihlásení ďalší, nie je možné rezervovať si ochutnávku pre menší počet osôb. 

Pokiaľ by ste takúto ochutnávku chceli zorganizovať pre vašu uzavretú skupinu v inom termíne, pošlite nám požiadavku pre skupinu.

 


Podmienky degustácie

  1. Dostavte sa na degustáciu aspoň 10 minút vopred.
  2. Oblečte sa tak, aby vám bolo príjemne (podľa počasia), odporúča sa tzv. smart casual (rifle, košeľa, pekný top - ženy), dôležitá je pohodlnosť.


Ako sa dostanete na ochutnávku?

Wine Taxi
Na ochutnávku sa môžete dopraviť aj s naším Wine Taxi za pevnú cenu z Bratislavy (spiatočný Wine Taxi 76€ osobné vozidlo/90 € mikrobus) aj iných miest! Wine Taxi si môžete vyžiadať cez formulár po objednaní ochutnávky.
  Národná 86, Modra – Kráľová