Víno Purus_ochutnávka
min 2 max 10
9 €

Entree ochutnávka s Víno Purus

Logo Víno Purus

Víno Purus

  Národná 86, Modra – Kráľová
Druh
Verejná
Počet vzoriek
5
Oblasť
Bratislavský kraj

Voľných miest
10 / 10
Trvanie ochuntávky
45 minút
Typ ochutnávky
Priamo vo vinárstve

Popis

Víno Purus je rodinné vinárstvo z Modry. Zaujímavosťou je, že mladí manželia, Rasťo a Klaudia obaja pochádzajú z vinárskych rodín. "Nami vyrobené vína sú výsledkom skúseností a znalostí odovzdaných počas štyroch generácii vinárov a vinohradníkov v našej rodine."

Vína vyrábajú z výlučne vlastných a prenajatých vinohradov, lebo ako sami hovoria, iba tak vedia zaručiť najvyššiu možnú kvalitu.

Degustácia prebieha vo výrobných priestoroch vinárstva a vedie ju sám vinár.READ_MORE

Ochutnáte 5 vzoriek vínka z vinárstva. 

Ochutnávka je verejná, teda je možné, že si víno užijete v spoločnosti ďalších ľudí. Minimálny počet hostí na tejto ochutnávke je 2. Ak ešte nie sú v tejto chvíli prihlásení ďalší, nie je možné rezervovať si ochutnávku pre menší počet osôb. 

Pokiaľ by ste takúto ochutnávku chceli zorganizovať pre vašu uzavretú skupinu v inom termíne, pošlite nám požiadavku pre skupinu.

Všetky ochutnávke prebiehajú v súlade Covid-19 aktuálnymi nariadeniami a sú bezpečné.

 


Podmienky degustácie

  1. Dostavte sa na degustáciu aspoň 10 minút vopred.
  2. Oblečte sa tak, aby vám bolo príjemne (podľa počasia), odporúča sa tzv. smart casual (rifle, košeľa, pekný top - ženy), dôležitá je pohodlnosť.

Ako sa dostanete na ochutnávku?

Wine Taxi
Na ochutnávku sa môžete dopraviť aj s naším Wine Taxi za pevnú cenu z Bratislavy (spiatočný Wine Taxi 76€ osobné vozidlo/90 € mikrobus) aj iných miest! Wine Taxi si môžete vyžiadať cez formulár po objednaní ochutnávky.
  Národná 86, Modra – Kráľová